Каталог продукції
Каталог продукції

Запуск даного комплексу для наших клієнтів означає, що доставка буде максимально швидкою  завдяки оптимізованому завантаженню, власному транспорту і кваліфікованому персоналу

Логістично-складський комплекс ТЕРРА-ПАК – спеціально спроектоване архітектурне енергоощадне рішення, побудоване відповідно до стандартів та сучасних потреб складської логістики

Сьогодні вперше було завантажено автомобіль і випущено в рейс з воріт новозбудованого логістично-складського комплексу ТЕРРА-ПАК.

 

Призначення логістично-складського комплексу:

  • розподілення
  • зберігання
  • транспортування товарів

 

Ростислав Дем’янович, директор ТЕРРА-ПАК, розповідає:

“Запуск даного комплексу для наших  клієнтів означає, що доставка буде максимально швидкою завдяки оптимізованому завантаженню, власному транспорту і кваліфікованому персоналу.

При будівництві ми використали ряд інноваційних рішень. Зокрема, зона завантаження продукції обладнана доклевелерами — вирівнюючими платформами, що є сучасним підходом для завантаження/розвантаження товару. Доклевелер вирівнює рівень платформи та вантажівки — так процеси протікають в єдиній площині.

Автоматичні системи воріт обладнані герметизаторами, їх ще називають “докшелтерами”.  Докшелтер – це універсальна система, що герметизує отвір між кузовом вантажного авто та приміщенням складу. Це уможливлює безпечне та швидке перевантаження продукції. Внутрішня частина складу захищена від зовнішнього середовища та його впливів. Авто заїжджає всередину самого герметизатора — так перевантаження легко проводиться у снігову чи дощову погоду без шкоди товару. Такий захист також створює найкращі умови для зберігання продукції та ефективно економить енергію. З докшелтерами більш захищеними є і вантажники, оскільки ці пристосування не пропускають протягів”

Логістичний центр

Логістичний центр

Процес завантаження
Процес завантаження
Автоматичні ворота з вирывннючими платформами
Автоматичні ворота з вирівнючими платформами
Зберігання продукції
Зберігання продукції

 

 Дізнатись більше про  “Терра-Пак”