Каталог продукції
Каталог продукції

Засновники ТЕРРА-ПАК  Ростислав Дем’янович та Ігор Бойко вітають з Великоднем!

Привітання з Великоднем

Дорогі  Партнери та  Працівники  компанії ТЕРРА-ПАК!

 

З нагоди святкування Великодня, ми хочемо висловити вам свої найщиріші вітання та побажати миру, спокою та надії на краще майбутнє.

Цього року наше святкування припадає на дуже складний час для нашої держави та нашої компанії. Війна та інші виклики, з якими ми стикаємось, не дають нам змоги розслабитись та спокійно відпочити. Але саме в такі часи ми повинні бути надзвичайно міцними та стійкими, щоб здолати всі перешкоди на нашому шляху до перемоги.

Партнери,  дякуємо кожному з вас, що залишаєтесь з нами у ці часи. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб виправдати вашу довіру: вчасно доставити якісну пакувальну продукцію виробництва “Терра-Пак”  у потрібних обсягах до вас на склад. Від нашої спільної роботи залежить економіка України, а отже – доля нашої держави.

Терра-Паківці, хочемо подякувати кожному з вас за вашу наполегливу працю та відданість нашій компанії в ці нелегкі часи. Ваші зусилля та талант дуже важливі для того, щоб ми могли зберегти наші позиції та рухатись вперед до наших цілей. Пишаємось тим, що працюємо з такими професіоналами та людьми з великим серцем.

 

Нехай свято Великодня наповнить вас вірою та надією на краще майбутнє, а також додасть сил та енергії для того, щоб продовжувати нашу нелегку роботу. Разом ми зможемо досягти більшого, та наша перемога буде набагато солодшою, коли ми пройдемо цей шлях разом.

 

Щасливого Великодня та міцного здоров’я вам та вашим близьким!

Засновники ТЕРРА-ПАК Ростислав Дем'янович та Ігор Бойко
Засновники ТЕРРА-ПАК Ростислав Дем’янович та Ігор Бойко
Запрошуємо  приєднатися до нас у Facebook: Terra-Pack Co.