Каталог продукції
Каталог продукції

З перших днів війни «Терра-Пак» бере активну участь у посиленні обороноздатності країни, а також  надаєє гуманітарну допомогу мешканцям районів активних бойових дій.

 

«Вашу діяльність важко переоцінити. З перших днів повномасштабного вторгнення ви допомагали усім, чим могли. Ця допомога була і залишається дуже відчутною та необхідною задля перемоги України. Ми щиро вдячні» – каже Володимир Прихорчук, перший заступник начальника Офісу реформ Держприкордонслужби на урочистій зустрічі прикордонників, представників ЛОВА та благодійників.

 

«Багато людей і досі дивуються, коли чують, що прикордонники із Львівщини, Закарпаття чи Буковини воюють під Бахмутом чи у інших районах ведення активних боїв. І саме туди, в першу чергу, ми передаємо допомогу, яку отримуємо від вас – від до одягу та продуктів до реанімобілів. За це вам величезна вдячність від наших побратимів» – додав Ігор Матвійчук, представник Західного регіонального управління.

 

Перший заступник начальника Головного центру супроводження програм розвитку (Офісу реформ) Держприкордонслужби України Володимир Прихорчук, за дорученням Голови прикордонного відомства, вручив Ростиславу  Демяновичу та Ігореві Бойку, засновникам ПП “Терра-Пак”, відомчі нагороди –  пам’ятні відзнаки «За сприяння в охороні державного кордону України».

 

Нагородження відбулось в урочистій атмосфері у приміщенні ЛОВА.  Під час зустрічі офіцери відзначили усіх благодійників та волонтерів, подякували за сприяння охоронцям кордону і надання допомоги у час протистояння ворогу.

 

Представники Адміністрації Держприкордонслужби України та Західного регіонального управління обговорили з благодійниками, волонтерами порядок взаємодії та питання переміщення гуманітарних вантажів через кордон, потреби прикордонників у час війни.

Ростислав Дем’янович отримав нагороду "За сприяння в охороні державного кордону"
Ростислав Дем’янович отримав нагороду “За сприяння в охороні державного кордону”
Ігор Бойко отримав нагороду «За сприяння в охороні державного кордону»
Ігор Бойко отримав нагороду «За сприяння в охороні державного кордону»

Медаль "За сприяння в охороні державного кордону"

Медаль "За сприяння в охороні державного кордону"

Вручення нагород у ЛОВА
Вручення нагород у ЛОВА

 

Детальніше ознайомитися з історією компанії “Терра-Пак” можна за посиланням