Каталог продукції
Каталог продукції

“При стажуванні сказали нічого не боятися, оскільки, у разі чого, всі допоможуть та будуть сприяти розвитку”

 

Сьогодні про свій шлях у компанії розповідає Роксоляна Пришляк, менеджер з продажу центрального офісу.

“Я прийшла на «Терра-Пак» після університету,  у 2019 році. На  той час у мене вже був досвід роботи в інших організаціях, однак робота на «Терра-Пак» – найбільш серйозна.

Коли прийшла на посаду офіс-адміністратора, на “Терра-Паку” одразу сподобалось: у всіх питаннях я побачила фундаментальний підхід.  Мені розповіли про коло моїх обов’язків. Також я була у захопленні від колективу. При стажуванні сказали нічого не боятися, оскільки, у разі чого, всі допоможуть та будуть сприяти розвитку. Так у мене з’явився і бойовий азарт, і довіра до компанії.

Легко було з першого дня. Один з обов’язків офіс-адміністратора – прийом вхідних дзвінків.  Спілкуватись з людьми – завжди цікаво. Я  знала про компанію, що саме ми виготовляємо, але більш детальної інформації не мала. Мене  цікавило, як саме менеджери консультують клієнта, як відбувається розмова клієнта з менеджером далі.

Це була початкова ланка – можна було працювати і одразу вчитися. Так, згодом я перейшла на свою другу кар’єрну ланку.

Друга сходинка – робота на посаді менеджера супроводу у відділі продажу.  На цій посаді  я вже допомагала менеджерам продавати, оформляла рахунки, допомогала, коли колеги були у відпустці. Я змінила своє оточення, оскільки перед тим воно складалось із зовсім інших людей. Нові люди передавали свій досвід. Продукцію вивчала поступово, у час, коли допомагала менеджерам на посаді менеджера із супроводу. Коли оформляла рахунок, мені було цікаво і я запитувала: що це за продукт, для чого він використовується, в яких одиницях він вимірюється і менеджери ділились інформацією.

На роботу завжди йшла з радістю. На «Терра-Паку» не було жодного дня, коли не було бажання йти на роботу.  Робочі дні проходили цікаво.

З часом у компанії з’явилася вакантна позиція менеджера з продажу.  У думках і раніше було, що я можу стати менеджером. Коли з’явилась можливість перейти на нову посаду, у мене були вагання. Спочатку мене здолав страх, що не зможу правильно проконсультувати клієнта, чогось не знатиму.  Я вагалася: чи вже настав той час, щоб запропонувати свою кандидатуру? Мене всі підтримували. Ніхто з колег не казав: «Навіщо тобі це потрібно?», навпаки – казали: «Ляна, ти зможеш! Ляна, вперед, тобі треба розвиватися!»

Менеджери відділу продажу центрального офісу мене усіляко підтримували. Так, Галя Хамула передавала свій досвід роботи з клієнтами – я побачила її легкість у спілкуванні, Іра Лега передала різні робочі «фішки», Василь Турчин – показав, як правильно все оформляти, де у базі знайти підказки, як формувати звіти, Іван Мартинюк підтримував морально і вселяв впевненість, що все вдастся. Бойовий дух мене не покидав і я запропонувала свою кандидатуру. Мою пропозицію схвалили. Так я стала менеджером з продажу.

На посаді менеджера з продажу ми легко порозумілись вже з першим клієнтом. Я зрозуміла, що це не настільки важко, як думала спочатку. Щодня я здобуваю новий досвід, підвищую свою кваліфікацію.

Коли почалася війна, настрій був дуже пригніченим. Ми вийшли на роботу і розуміли, що деякий час не будемо працювати. Я думала, що це буде довго. Підтримало те, що у короткий термін наша команда знову вийшла на роботу. Це утвердило віру, що все буде добре. За місяць часу ми відновили роботу майже повністю. Це було великою підтримкою для кожного з нас, бо сидіти вдома у чотирьох стінах у цей час було дуже важко.  Ми здійснювали продажі клієнтам та пакували продукцію виробництва «Терра-Пак» на гуманітарну допомогу.

За освітою я —  вчитель початкових класів. Коли передавала обов’язки офіс-менеджера наступниці, вона сказала: «Ти так пояснюєш, як дитині у початковій школі, я одразу все запам’ятовую». Можливо, у майбутньому, я зможу передавати свої знання іншим менеджерам і таким чином реалізовувати  педагогічний потенціал.

Після закінчення війни, бачу «Терра-Пак» як велику і дружню компанію з багатьма новими філіями: на Півдні, на Сході України.

Основне побажання «Терра-Паку» — ніколи не здаватись, розвиватись. І основне – Перемоги!

Детальніше ознайомитися з історією компанії “Терра-Пак” можна за посиланням