Каталог продукції
Каталог продукції

                                        Сьогодні наша розмова – з Тарасом Склярським!

Люди ТЕРРА-ПАК. Керівник виробництва перемотки стретч-плівки

Тарас працює керівником підрозділу виробництва перемотки стретч-плівки.
“Терра-Пак” виготовляє пакувальну стретч-плівку з гранули. Очолюваний Тарасом підрозділ здійснює перемотку вже готових габаритних рулонів плівки до параметрів, необхідних клієнтам.
 «В мої обов’язки входить: прийом сировини, облік складу, прийом замовлень від відділу продажу, формування замовлень на виробництво, відвантаження готової продукції. Можу сказати, що всі перелічені процеси доведено до автоматизму. Проте так було не одразу.
У червні виповнюється 10 років, як я прийшов на «Терра-Пак». П’ять років працював перемотувальником, а з січня 2018 року очолив підрозділ перемотки стретч-плівки.
Незабутнім був період, коли став керівником. В якості керівника підрозділу я по-іншому побачив підприємство. Це був ніби новий початок. Були нові і при цьому складні завдання: освоєння 1С, спілкування з менеджерами, логістами, організація роботи. Були помилки, які довелось виправляти, щоб налагодити роботу. Кожній освоєній ділянці роботи, виконаному завданню радію – для мене це особисті перемоги.
Коли почалася війна, був складний момент – все зупинилося, невідомість лякала, було непросто. Але крок за кроком, за сприяння керівництва, запустили роботу.
Позитивним моментом 2022 року, який запам’ятав, було повернення після перерви на початку війни до більш-менш налагодженої роботи.
Хоч наша робота доведена до автоматизму, інколи виникають форс-мажорні обставини. Так, наприкінці минулого року у нас був рекордний обсяг виробництва стретч-плівки. Справитись було важко, але з допомогою Андрій Биков, начальника виробництва, вдалось виконати всі замовлення вчасно. Підвищене навантаження поділили на малі завдання, підійшли покроково. Також добре налагоджена комунікація з логістами та відділом продажу допомогли успішно вийти з ситуації.
Ми робили все можливе, щоб не підвести клієнтів. І не підвели.
Що подобається у компанії? Колектив, атмосфера доброзичливості. Всі проблеми, які виникають, можна розв’язати спільними зусиллями.
За освітою я філософ. Чи допомагає освіта у роботі? Певною мірою так. Гнучкість, адаптація, знання основ психології (що, до речі, виникла з філософії) – це все сприяє успішній комунікації.
Чи присутня у моїй роботі творчість? Безумовно. У спілкуванні з підлеглими проявляю творчість.
Поза роботою моїм хобі є спортивні автомобілі. Я у захопленні від авто італійського виробника Alfa Romeo, яке активно експлуатую дорогами України. Мрію про колекційні автомобілі цього виробника.
За 2022 рік нам вдалося зберегти людей та майже зберегти обсяги виробництва. В майбутньому хочу бачити збереження стабільності на «Терра-Пак», а також – збільшення потенціалу компанії та обсягів виробництва, розширення парку устаткування. Бажаю підприємству росту в усіх аспектах: фінансово-економічному, кадровому».
Детальніше ознайомитися з історією компанії “Терра-Пак” можна за посиланням
Запрошуємо приєднатись до нас у Facebook: Terra-Pack Co.